Pro bono – Kancelaria Pietrusiński – doradztwo podatkowe z pasją


Wierzymy, że podając "pomocną dłoń" tym którzy czynią dobro lub tym, których nie stać na profesjonalne usług doradztwa podatkowego, możemy przyczynić się do tego aby nasze otoczenie stawało coraz lepsze.

Chcemy wspierać stowarzyszenia, fundacje oraz inne grupy w ich pracy na rzecz pomocy społecznej, ratowania środowiska czy też w zakresie ochrony zdrowia.

Chcemy też umożliwić osobom indywidualnym, które zostały dotknięte przez system podatkowy i których nie jest stać na pomoc prawną, prawo do obrony.

Chcemy wspomóc tych, którzy niewątpliwie tej pomocy potrzebują dlatego część naszego czasu zamierzamy poświęcić na działalność Pro Bono

Zapraszamy NGO’sy oraz osoby w trudnej sytuacji materialnej potrzebujące doradztwa podatkowego o kontakt wyłącznie pod adresem sekretariat@kdppietrusinski.pl

Chcemy skupić się na pomocy organizacjom których działalność dotyczy pomocy społecznej, ratowania środowiska czy ochrony zdrowia, a także osobom które potrzebują wsparcia podatkowego, a nie mogą, z uwagi na swoją sytuację materialną, opłacić usług na zasadach rynkowych.


Wspieramy:

swf