Doradztwo Podatkowe – Kancelaria Pietrusiński – doradztwo podatkowe z pasją
Konsultacje podatkowewyjaśniamy podatki zrozumiałym językiem, zapewniamy spokojny sen w sprawach podatkowych

Wiemy jak istotne jest bezpieczeństwo podatkowe przy podejmowaniu nawet najdrobniejszych decyzji biznesowych. Dlatego oprócz wiedzy i znajomości przepisów oferujemy również nasze doświadczenie, które, co istotne, zostało zdobyte poprzez działania zarówno po stronie podatnika jak i organu.

FAQ

1Do kogo kierowana jest usługa?
W ramach konsultacji podatkowych udzielamy porad przedsiębiorcom, dużym spółkom ale również osobom nieprowadzącym działalności gospodarczej.
2W sprawie jakich podatków udzielamy porad?
Doradzamy w zakresie podatków dochodowych, podatku VAT, podatku od spadków i darowizn, PCC.
3Z jakimi sprawami może się do nas zwrocić osoba fizyczna?
Zapraszamy wszystkich którzy mają pytania w zakresie spadków i darowizn, zbycia nieruchomości, opodatkowania dochodów z zagranicy, rezydencji podatkowej itp.
4Z jakimi sprawami może się zwrócić do nas przedsiębiorca?
Ze wszystkimi problemami podatkowymi z jakimi spotka się w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej. Zaczynając od bieżącego wsparcia księgowości, poprzez wybór formy opodatkowania i formy prowadzenia działalności gospodarczej, sprawy wyboru leasingu, transakcji wewnątrzwspólnotowych, MDR, połączeń spółek, aportów, VAT od zbycia nieruchomości.
5Czy możemy pomóc w toku kontroli podatkowej?
Tak, jak najbardziej. Reprezentujemy podatników w sporach podatkowych. Po szczegóły zapraszamy do zakładki "Spory podatkowe".
6Gdzie odbywają się konsultacje i w jakich godzinach?
Konsultacje odbywają się w Kancelarii w Toruniu przy ul. Gałczyńskiego 42/1 lub online. Może spotkać się na google meet, skype czy też porozmawiać telefonicznie. Możemy także podjechać do Państwa siedziby. Konsultacje odbywają się w godzinach od 8:00 do 17:00.
7Jaki jest czas oczekiwania za konsultacją?
Staramy się umawiać spotkania tak szybko jak tylko się da. Jesteśmy zazwyczaj w stanie się spotkać w terminie od 2 do 5 dni. W wyjątkowych sytuacjach możemy też przeprowadzić konsultację w w dniu w którym się skontaktujecie.
8Czy możemy pomoc przy przekształceniach spółek?
Tak Zarówno w zakresie wytłumaczenia plusów i minusów każdego z rozwiązań, jak również przedstawić skutki podatkowe poszczególnych rozwiązań skończywszy na przeprowadzeniu całej procedury przekształceń lub połączeń.
9Czy przygotowujemy wnioski o interpretacje?
Przygotowujemy nie tylko wnioski o wydanie interpretacji ale również robimy to w taki sposób aby taka interpretacja dawała jak największą ochronę.
10Czy przeprowadzamy audyty podatkowe?
Jesteśmy w stanie przeprowadzić audyt podatkowy porównywalny z kontrolą celno-skarbową jakie przeprowadzają urzędy celno-skarbowe. Możemy tego dokonać, gdyż audyt podatkowy będzie wykonany przez byłego pracownika Urzędu Kontroli Skarbowej w Bydgoszczy, który zna warsztat pracy urzędu jak mało kto.
11Ile kosztują konsultacje podatkowe?
Cena konsultacji udzielanych przez doświadczonego starszego konsultanta podatkowego wynosi: w sprawach niezwiązanych z działalnością gospodarczą 199 brutto za 30 min i 369 zł brutto za godzinę. W sprawach związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą godzina konsultacji podatkowej udzielonej przez starszego konsultanta podatkowego wynosi 397 zł netto. Koszt konsultacji podatkowych udzielonych przez doradcę podatkowego Marcina Pietrusińskiego wynosi 597 zł netto w sprawach standardowych lub 899 zł netto w sprawach związanych z transakcjami międzynarodowymi i przy projektach o dużym stopniu skomplikowania.
W celu umówienia się na Konsultacje podatkowe proszę wypełnić formularz. Skontaktujemy się i umówimy na odpowiedni termin.

Cennik jednorazowych konsultacji:

Cennik przykładowy, ceny podlegają uzgodnieniom. Konsultacje odbywają się po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

 

Biuro Kancelarii Pietrusiński Sp.K.

 
Szczegóły w zakresie przetwarzania danych osobowych zawarte są w Klauzuli RODO