Doradztwo podatkowe Toruń - kompleksowa obsługa podatkowa - Kancelaria podatkowa Pietrusiński Toruń
Konsultacje podatkowewyjaśniamy podatki zrozumiałym językiem, zapewniamy spokojny sen w sprawach podatkowych

Wiemy jak istotne jest bezpieczeństwo podatkowe przy podejmowaniu nawet najdrobniejszych decyzji biznesowych. Dlatego oprócz wiedzy i znajomości przepisów oferujemy również nasze doświadczenie, które, co istotne, zostało zdobyte poprzez działania zarówno po stronie podatnika jak i organu.

FAQ

1Do kogo kierowana jest usługa?
W ramach konsultacji podatkowych udzielamy porad przedsiębiorcom, dużym spółkom ale również osobom nieprowadzącym działalności gospodarczej.
2W sprawie jakich podatków udzielamy porad?
Doradzamy w zakresie podatków dochodowych, podatku VAT, podatku od spadków i darowizn, PCC.
3Z jakimi sprawami może się do nas zwrocić osoba fizyczna?
Zapraszamy wszystkich którzy mają pytania w zakresie spadków i darowizn, zbycia nieruchomości, opodatkowania dochodów z zagranicy, rezydencji podatkowej itp.
4Z jakimi sprawami może się zwrócić do nas przedsiębiorca?
Ze wszystkimi problemami podatkowymi z jakimi spotka się w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej. Zaczynając od bieżącego wsparcia księgowości, poprzez wybór formy opodatkowania i formy prowadzenia działalności gospodarczej, sprawy wyboru leasingu, transakcji wewnątrzwspólnotowych, MDR, połączeń spółek, aportów, VAT od zbycia nieruchomości.
5Czy możemy pomóc w toku kontroli podatkowej?
Tak, jak najbardziej. Reprezentujemy podatników w sporach podatkowych. Po szczegóły zapraszamy do zakładki "Spory podatkowe".
6Gdzie odbywają się konsultacje i w jakich godzinach?
Konsultacje odbywają się w Kancelarii w Toruniu przy ul. Gałczyńskiego 42/1 lub online. Może spotkać się na google meet, skype czy też porozmawiać telefonicznie. Możemy także podjechać do Państwa siedziby. Konsultacje odbywają się w godzinach od 8:00 do 17:00.
7Jaki jest czas oczekiwania za konsultacją?
Staramy się umawiać spotkania tak szybko jak tylko się da. Jesteśmy zazwyczaj w stanie się spotkać w terminie od 2 do 5 dni. W wyjątkowych sytuacjach możemy też przeprowadzić konsultację w w dniu w którym się skontaktujecie.
8Czy możemy pomoc przy przekształceniach spółek?
Tak Zarówno w zakresie wytłumaczenia plusów i minusów każdego z rozwiązań, jak również przedstawić skutki podatkowe poszczególnych rozwiązań skończywszy na przeprowadzeniu całej procedury przekształceń lub połączeń.
9Czy przygotowujemy wnioski o interpretacje?
Przygotowujemy nie tylko wnioski o wydanie interpretacji ale również robimy to w taki sposób aby taka interpretacja dawała jak największą ochronę.
10Czy przeprowadzamy audyty podatkowe?
Jesteśmy w stanie przeprowadzić audyt podatkowy porównywalny z kontrolą celno-skarbową jakie przeprowadzają urzędy celno-skarbowe. Możemy tego dokonać, gdyż audyt podatkowy będzie wykonany przez byłego pracownika Urzędu Kontroli Skarbowej w Bydgoszczy, który zna warsztat pracy urzędu jak mało kto.
11Ile kosztują konsultacje podatkowe?
Cena konsultacji wynosi od 397 zł brutto w przypadku spraw niezwiązanych z działalnością gospodarczą. W sprawach związanych z działalnością gospodarczą koszt godzinnej konsultacji wynosi od 497 zł netto. Jeśli Klient zażyczy sobie aby konsultacji udzielił wyłącznie doradca podatkowy Marcin Pietrusiński to koszt takiej konsultacji wynosi od 597 zł netto w sprawach standardowych lub od 899 zł netto w sprawach związanych z transakcjami międzynarodowymi i przy projektach o dużym stopniu skomplikowania.
W celu umówienia się na Konsultacje podatkowe proszę wypełnić formularz. Skontaktujemy się i umówimy na odpowiedni termin.
 

Biuro Kancelarii Pietrusiński Sp.K.

 
Szczegóły w zakresie przetwarzania danych osobowych zawarte są w Klauzuli RODO