Stała obsługa podatkowa dla firm - Kancelaria podatkowa Pietrusiński Toruń
 
 


Stała obsługa podatkowa to gwarancja bezpieczeństwa Twojej firmy


"zatrudnij" doradcę podatkowego do bieżącej działalności firmy za kilkaset złotych

FAQ

1Co daje mi stała obsługa podatkowa?
Przede wszystkim wsparcie doradcy podatkowego i doświadczonych konsultantów podatkowych. Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji i macie pierwszeństwo przed innymi klientami. Zawsze znajdziemy dla Was czas. Z uwagi na fakt, że czas poświęcony na konsultacje liczymy co 5 min., a nie co godzinę, to w ciągu godziny możemy rozwiązać kilka-kilkanaście problemów. Ponadto znając Wasz biznes możemy zaproponować korzystne rozwiązania w obszarach w których nawet nie szukacie oszczędności podatkowych. Stała obsługa daje Wam ciągłą ochronę i bezpieczny rozwój waszego biznesu. Możecie się czuć tak jakby specjalista podatkowy był członkiem Waszego zespołu pracowników.
2Jakie mamy pakiety?
Mamy pakiety 2, 5 lub 10 godzin do wykorzystania w miesiąc lub pakiet 10 godzin do wykorzystania przez 12 miesięcy kalendarzowych. W każdym pakiecie jest pełnomocnictwo ogólne w cenie przez okres świadczenia usługi.
3Jakie są formy kontaktu z nami?
Formy kontaktu są analogiczne jak przy konsultacjach jednorazowych. Czyli spotkania w Kancelarii, w Waszej siedzibie, telefon,mail komunikator etc.
4Czym różni się stała obsługa podatkowa od jednorazowych konsultacji?
Jakość usługi jest taka sama niezależnie czy skorzystacie z obsługi jednorazowej czy stałego doradztwa podatkowego. W ramach stałej obsługi macie priorytet i gwarancję, że wasza sprawa będzie realizowana przed poradami jednorazowymi. W ramach stałej współpracy liczymy czas w minutach i w ciągu godziny w trakcie miesiąca możesz skonsultować wiele spraw, a przy konsultacjach jednorazowych każde spotkanie liczone jest jako pełna godzina. Także dzięki systemowi naliczania czasu możesz konsultować najdrobniejsze sprawy, z którymi zapewne byś nie przyszedł na konsultację jednorazową. Dzięki temu Twój biznes jest jeszcze bardziej bezpieczny. W ramach stałej współpracy cena jednej godziny konsultacji jest zdecydowania niższa w przypadku porad jednorazowych. Natomiast licząc cenę jednej porady, to jej cena stanowi mały ułamek ceny konsultacji jednorazowej. W 5amach stałej współpracy chcemy czuć się częścią Waszego zespołu.
5Czy może do was zadzwonić moje biuro rachunkowe?
Tak, jak najbardziej. Chcemy wspierać księgowość, bo jesteśmy przekonani, że te dwa obszary muszą współpracować.
6Z jakimi sprawami możecie się kontaktować?
Ze wszystkimi problemami podatkowymi z jakimi spotka się w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej. Zaczynając od bieżącego wsparcia księgowości, poprzez wybór formy opodatkowania i formy prowadzenia działalności gospodarczej, sprawy wyboru leasingu, transakcji wewnątrzwspólnotowych, MDR, połączeń spółek, aportów, VAT od zbycia nieruchomości, wnioski o interpretację indywidualne, wnioski o WIS. W ramach stałej obsługi podatkowej uczestniczymy w bieżących kontrolach podatkowych czy czynnościach sprawdzających. W przypadku kontroli za lata poprzednie bierzemy udział w nich na podstawie odrębnej umowy i indywidualnych ustaleń.
7Czy będziemy waszym pełnomocnikiem?
W ramach stałej obsługi podatkowej otrzymujecie w pakiecie pełnomocnika ogólnego. Doradca podatkowy zostanie wpisany do Centralnego Rejestru Pełnomocników Ogólnych prowadzonego przez Ministerstwo Finansów. Od tej chwili żaden organ nie ma prawa kontaktować się z Wami bezpośrednio, a może to robić wyłącznie za moim pośrednictwem. Działamy wtedy jak przysłowiowy firewall. Doręczenie jakiegokolwiek pisma Wam bezpośrednio powoduje, że takie doręczenie jest bezskuteczne.
8Czym jest Gwarancja Satysfakcji?
Jesteśmy pewni jakości naszych usług. Dlatego jeśli w pierwszym miesiącu korzystania z usługi w ramach pakietów ryczałtowych nie będzie zadowoleni z jakości obsługi, to za pierwszy miesiąc nie płacicie i umowa się rozwiązuje. Poza tym w późniejszym czasie umowę można rozwiązać z miesięcznym okresem wypowiedzenia.
9Ile to kosztuje?
Mamy kilka form współpracy, tj. ryczałty godzinowe w każdym miesiącu i tu cena za godzinę usługi wychodzi najkorzystniej. Mamy ryczałty 2 godziny, 5 godzin lub 10 godzin w miesiącu. Umożliwiamy też możliwość współpracy bez limitu godzin, czyli ile godzin wykorzystacie za tyle zapłacicie.
10Jak kupić pakiet?
Jeśli chcesz kupić pakiet miesięczny lub roczny prosimy o kontakt pod nr tel. +48 501 826 501 lub sekretariat@kdppietrusinski.pl. pakiet roczny można zakupić online w formularzu poniżej.

Kup pakiet "Podatkowy Spokój" czyli 10 godzin doradztwa podatkowego i prawnego do wykorzystania przez 12 miesięcy kalendarzowych wraz z pełnomocnictwem ogólnym.

Oferujemy też pakiety miesięczne: 2 godziny, 5 godzin lub 10 godzin. W celu uzyskania więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu pod +48 501 826 501 lub sekretariat@kdppietrusinski.pl

 

Biuro Kancelarii Pietrusiński Sp.K.

  • ul. Gałczyńskiego 42/1 87-100 Toruń