Praca – Kancelaria Pietrusiński – doradztwo podatkowe z pasją

Praca

OGŁOSZENIE O PRACY:

Dołącz do naszej drużyny! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się kancelarią doradztwa podatkowego z siedzibą w Toruniu. Szukamy pełnej pasji osób na stanowisko Konsultanta Podatkowego oraz Aplikanta radcowskiego, które są gotowe do długotrwałej współpracy i chce rosnąć razem z nami.

I. Konsultant Podatkowy/Doradca podatkowy

Oczekujemy od Ciebie:
• Znajomość przepisów podatkowych, w tym podatkowego prawa międzynarodowego i WHT;
• Znajomość prawniczego języka angielskiego;
• Zamiłowania do prawa podatkowego;
• Gotowości do długotrwałej współpracy.

Nie wymagamy:
• Wieloletniego doświadczenia – najważniejsza jest dla nas Twoja pasja i chęć do nauki!

Oferujemy:
• Możliwość pracy z doświadczonym doradcą podatkowym,
• Udział w ciekawych projektach, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności, w tym w toku kontroli podatkowych i sporów sądowych, których w ciągu roku prowadzimy dziesiątki;

• Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony doświadczonych ekspertów podatkowych,
• Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:
• przygotowywanie projektów odpowiedzi oraz opinii dla Klientów;
• przygotowywanie projektów wniosków o interpretacje;
• wsparcie bieżącej pracy doradcy podatkowego;
• analiza umów oraz innych dokumentów zleconych w ramach obsługi podatkowej Klienta;
• analiza orzecznictwa oraz interpretacji podatkowych;
• przygotowywanie krótkich artykułów na bloga Kancelarii;
• udzielanie porad na spotkaniach z Klientem;
• wsparcie ogólnej działalności Kancelarii.

II. Aplikant radcowski

• Znajomość przepisów m.in. KSH i kodeksu cywilnego;
• Zamiłowania do prawa;

Oferujemy:
• Udział w ciekawych projektach, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności,

• zakładanie spółek udział w przekształceniach podmiotów;
• przygotowywanie regulaminów, przygotowywanie umów;
• wsparcie procesu windykacji należności;
• analiza orzecznictwa;

Jeżeli jesteś osobą, która chce zdobyć doświadczenie i jest gotowa na nowe wyzwania, jesteśmy zainteresowani poznaniem Cię bliżej. Wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres email: sekretariat@kdppietrusinski.pl
*Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.