Praca

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Marcin Pietrusiński poszukuje osoby do pracy w charakterze

pracownika administracyjnego * konsultanta podatkowego

Kancelaria prowadzi działalność w zakresie obsługi kontroli podatkowych i bieżącego doradztwa podatkowego.

Poszukiwana jest osoba, która zajmie się zarówno pacami typowo administracyjnymi i obsługą sekretariatu jak również wsparciem w pracy doradcy podatkowego. Kancelaria posiada potencjał wzrostu dlatego osoba ta docelowo będzie wykonywać pracę konsultanta podatkowego.

Zakres zadań:

  • obsługa sekretariatu i spotkań z kontrahentami;

  • prace biurowe, archiwizacyjne itp.;

  • składanie pism w urzędach;

  • prowadzenie kalendarza doradcy podatkowego, umawianie spotkań;

  • przygotowywanie pism procesowych;

  • wyszukiwanie i analizowanie zmian w orzecznictwie;

  • wsparcie w pracy doradcy podatkowego;

  • udział w przygotowaniu opinii podatkowych, wniosków o interpretację indywidualne.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe bądź student IV lub V roku – kierunek: prawo lub ekonomia;

  • znajomość przepisów prawa podatkowego (ordynacja podatkowa, PIT, CIT, VAT);

  • umiejętność czytania i interpretowania przepisów prawa;

  • chęć dalszego rozwoju;

  • obsługa komputera.

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość przepisów KSH, kodeksu cywilnego, KKS;

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

  • prawo jazdy;

  • studia w zakresie doradztwa podatkowego lub podyplomowe w zakresie podatków.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • możliwość nauki i rozwoju zawodowego;

  • możliwość praktycznego zdobycia zawodu.

Miejsce pracy: Toruń

Oferty proszę kierować wyłącznie na adres: biuro@kdppietrusinski.pl

Proszę o zamieszczenie w ofercie następującej klauzuli: udzielam zgody na przetwarzanie moich wyżej wymienionych danych osobowych, załączonych do niniejszego dokumentu dla celów związanych z ich procesem rekrutacji teraz i w przyszłości. Zostałem poinformowany o fakcie, iż nie mam obowiązku wyrażenia zgody na powyższe przetwarzanie moich danych osobowych oraz że mam prawo do dostępu do moich danych i ich poprawiania.