Księgowość

W naszej kancelarii księgowość to nie tylko przepisanie danych z faktur do programu księgowego. To cały proces składający się z wielu czynności wykonywanych dla Państwa bezpieczeństwa.

Proponujemy Państwu zupełnie inne podejście do usług księgowych. Nie ograniczamy się tylko do przyjęcia od Państwa dokumentów księgowych i nie unikamy kontaktu. Jesteśmy po to aby porozmawiać, zasugerować potencjalne problemy, by wspomóc Państwa w prowadzeniu biznesu. Zawsze jest czas na rozmowę.

Nad przebiegiem księgowania i wyliczaniem zobowiązań podatkowych czuwa doradca podatkowy. W cenę usługi wliczone jest doradztwo podatkowe związane z bieżącym prowadzeniem działalności gospodarczej.

Prowadzimy:
  • Księgę przychodów i rozchodów
  • Ewidencję ryczałtu ewidencjonowanego
  • Obsługę płacową
Odbieramy dokumenty. Istnieje możliwość pracy na skanach. U nas jest zawsze czas na omówienie Twoich problemów.
 

Kto nadzoruje proces księgowania?

Kancelaria założona została przez licencjonowanego doradcę podatkowego Marcina Pietrusińskiego. Dla państwa bezpieczeństwa nad całym procesem cały czas czuwa licencjonowany doradca podatkowy. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.
 
 

Co dajemy ekstra?

Zdajemy sobie sprawę, że osoby rozpoczynające swój biznes borykają się z ograniczonymi środkami finansowymi. Dlatego wszystkim osobom planującym rozpoczęcie działalności gospodarczej całkowicie bezpłatnie oferujemy konsultację podatkową, podczas której doradca podatkowy wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z wyborem formy jej prowadzenia i opodatkowania. Chcemy pomóc Państwu postawić pierwszy krok.

Tym, którzy dodatkowo zdecydują się na współpracę z nami w zakresie księgowości, dodatkowo bezpłatnie przygotujemy wszelkie druki do CEIDG, US i ZUS.

Ponadto w zakres obsługi księgowej wchodzi podstawowe doradztwo podatkowe związane z bieżącym funkcjonowaniem firmy (w zakresie udzielania wyjaśnień).